Раковина

Раковини на українському ринку представлені трьома варіантами: раковина-"тюльпан", раковина-консоль і вбудовуна раковина. Існує також четвертий варіант, але він зустрічається вкрай рідко - раковини, які встановлюються над пральною машиною. Це прямокутні неглибокі раковини зі зливом, розташованим на задній стінці, щоб він не заважав помістити під раковину малогабаритну пральну машину.
«Тюльпан» - це раковина на п'єдесталі (нозі). Найпростіший  вітчизняний "тюльпан" коштує зовсім недорого, а от більше складні й незвичайні по дизайні моделі безумовно дорожче. Ціна раковини з ногою закордонного виробництва трохи вище й залежить від розміру раковини, складності її форми й наявності декоративної обробки.
Раковина-консоль - це раковина, прикріплена до стіни за допомогою кронштейнів. Цей варіант знайомий нам усім з дитинства. Сьогодні такі раковини знаходять нові, оригінальні форми, що відрізняються чудовим дизайном і розмаїтістю розмірів. Третій варіант - вбудована раковина - це тип раковин, які вбудовуються в стіл або комод. Часто вони можуть продаватися в комплекті із дзеркалом. Звичайно такі тумби виготовляються з водостійкої ДВП або MDF (панель, що являє собою деревний пил, пресований під тиском разом зі зв'язувальною речовиною) з різною зовнішньою обробкою. До більше дорогих варіантів ставляться тумби з дерева зі спеціальним водовідштовхувальним просоченням.
Часто зустрічаються стільниці з полірованого мармуру, від якості й сорту якого багато в чому залежить ціна на цей виріб.
Варто згадати про матеріалах, з яких виготовляють раковини й меблі для ванних кімнат. Сьогодні вважаються дуже актуальними вироби із близьких по складу матеріалів, називаних "литий мармур" або "литий полімер". З литого мармуру зручно робити так називані моноблоки - стільниця й раковина, які являють собою єдине ціле. Матеріал досить пластичний, легкий, але коштує дорожче фаянсу. Більше вдосконалений різновид литого мармуру - дюралит. Цей матеріал виготовляється на основі акрилових смол. Кварцит - ще один матеріал, з якого виготовляють раковини; головні його складовий елемент - стекло. По своїй фактурі й зовнішньому вигляді кварцит дуже нагадує мармур, але він більше різноманітний по кольорах. Багато фірм поставляють також модні нині раковини з металу й скла, моделі яких часто бувають розроблені відомими дизайнерами.