Аква Родос

Заснована в 2002 році «Аква Родос» ™, завдяки практичності випускається меблів і її найвищій якості завоювала ринок не тільки України, а й близького зарубіжжя: Росії, Білорусії, Казахстану, Молдови та ін. Пройшовши за шість років шлях «від ще одного виробника» до Лідера ринку меблів для ванних кімнат, ми пишаємося довірою своїх клієнтів. Компанія не зупиняється на досягнутому і продовжує вдосконалювати свої меблі, розвивати нові напрямки.

Вишуканий дизайн і функціональність меблів дозволяють моделювати інтер'єр на свій смак, поєднуючи елементи різних виробників.

Меблів дозволяють моделювати інтер'єр на свій смак, поєднуючи елементи різних виробників. Тумби успішно гармоніюють з умивальниками провідних еаропейських виробників. Стильні металеві ручки, і кошики для білизни, фурнітура від німецьких виробників «Hafele» (Німеччина), «Blum» (Австрія), регульовані по висоті ніжки, амортизатори на дверцятах - забезпечують комфортне використання меблів.

Тумби успішно гармоніюють з раковинами провідних європейських виробників. Стильні металеві ручки, і корзини для білизни, фурнітура від німецьких виробників «Hafele» (Німеччина), «Blum» (Австрія), регульовані по висоті ніжки, амортизатори на дверцятах - забезпечують комфортне використання меблів.

Меблі випускається з використанням передових технологій і сучасного обладнання. Спеціалізовані цехи компанії, налічують понад 35000 м2 виробничих площ.

Всі матеріали згідно технології проходять певні етапи обробки:

  1. Для отримання деталей заданих розмірів виконується форматна обробка плит на пильних станціях «HOLZMA» (Німеччина).
  2. Свердління технологічних отворів виконують згідно з вимогами технологічних карт на свердлильних центрах «Biesse Skipper», «Biesse Rover», «Biesse Tehcno УТД" (Італія).
  3. Операція приклеювання кромки (ПВХ, ПВЦ, меламін, шпон) виконується на прямолінійних верстатах «Biesse потік» (Італія).
  4. Фрезерування радіусів і кривих, виконується на фрезерувальних центрах «Biesse Rover» (Італія).
  5. Шпонування виробу проводиться шляхом гарячого пресування на пресі фірми «Orma» (Італія).
  6. Радісно фасади виготовляються на вакуумних пресах фірми «Orma» (Італія).
  7. Деталі з МДФ калібрують і шліфують на плоскошліфувальних верстатах фірми «VIET» (Італія) .
  8. Торці шліфують на верстатах «Technolegno Compact» (Італія).