Artel plast

Артель Пласт це гідна відповідь скептикам, котрі вважають, що на території нашої країни немає хороших виробників. Історія компанії Артель Пласт почалася в 2000 році і за такий невеликий період зробила бренд впізнаваним і охоче купуються на Українському ринку сантехніки. Ця чудова компанія з'явилася завдяки невеликій групі людей, зацікавлених у власному виробництві і привезли до нас із сусідньої Польщі технологію виробництва високоякісних виробів зі склопластику і акрилу. Саме тоді, в невеликому цеху площею близько 60 м2, з допомогою польських колег була виготовлена ​​перша продукція компанії. Не можна сказати, що старт компанії був легким і простим, природно виникали труднощі пов'язані в основному з інформаційним недоліком і відсутністю досвіду в даній сфері, але спеціалізовані семінари, досвід європейських виробників світового рівня і головне невгамовне бажання рости і розвиватися привели колектив компанії Артель Пласт до бажаного результату.
На сьогоднішній день компанія Артель Пласт має виробничі площі розміром в 1400 м2, висококласних фахівців і невпинно розширює свій асортимент все міцніше і міцніше укорінюючись на ринку. Продукція компанії це в першу чергу сантехніка - акрилові ванни, гідромасажні ванни, душові піддони. Але на цьому Артель Пласт не зупиняється і пропонує покупцям також водний транспорт (катамарани), шафи для хімічних і технічних лабораторій, форми для виробництва виробів із залізобетону і тюнінг.
Вся продукція Артель Пласт повністю відповідає стандартам прийнятим в Україні і Європі. Фахівці компанії чудово розуміють потреби сучасного споживача і орієнтуються в своєму виробництві в першу чергу на них. Якість, надійність, висока гарантія і витриманий на належному рівні сервіс це поняття, які співробітники компанії знають не з чуток. Сантехніка торгової марки Артель Пласт має гарну міцність, а так само відмінні показники по поглощаемости шуму і теплоізоляції. В якості сировини для акрилових ванн використовується широко застосовуваний у всьому світі англійський акрил Lucite. Для виробництва продукції використовується висококласне обладнання із США та Німеччини, таке як Wolfangel, GS Manufacturing і Magnum Venus Plastech. Якісне гарантійне та післягарантійне обслуговування, професійні консультації фахівців з установки, використанні та обслуговуванні обладнання, а також оптимальна цінова політика призвели до того, що товари даного бренду завоювали популярність не тільки в Україні, але і в Молдові, Білорусі, Придністров'я та Росії.