Colombo

Славутський комбінат "Будфарфор" - це потужне підприємство з повним циклом виробництва фарфорової санітарної кераміки, один з найбільших виробників кераміки для ванних кімнат у країнах Східної Європи та СНД. Тут виготовляється понад 50 найменувань продукції (унітази, змивні бачки, умивальники різних типів, п'єдестали під умивальники, біде, пісуари). На сьогоднішній день комбінат випускає 2,8 млн одиниць санітарної кераміки в рік.

Постійний розвиток і успішне ведення бізнесу зробило комбінат привабливим для іноземних інвестицій. У жовтні 2006 року було підписано угоду про створення спільного підприємства за участю корпорації Sanitec Group (Фінляндія) з метою подальшої модернізації та реконструкції підприємства, поліпшення якості продукції, що випускається, дизайну та розширення асортименту комбінату. Корпорація Sanitec Group - європейська мультибрендова група, провідний європейський виробник виробів для ванних кімнат.

Поставки санітарної кераміки комбінату здійснюються через широко розвинену дилерську мережу по всій Україні, в країни СНД і Балтії. Серед партнерів комбінату провідні будівельні фірми та підприємства України, Росії, Білорусії, Молдови, Казахстану, Литви, Латвії, Грузії, Узбекистану, Таджикистану, Киргизії.

За оцінками аналітиків в 2007 р частка Славутського «Будфарфор» на ринку України становить 30%, це означає, що кожен третій покупець санітарної кераміки на Україні віддав перевагу продукції «Будфарфор», серед якої як небрендовані моделі економ-класу, так і користується стабільно високим попитом санітарна кераміка під ТМ «Коломбо» ,

За відгуками покупців, які вже зробили свій вибір на користь сантехніки ТМ «Коломбо» комбінату «Будфарфор», вона прекрасно вписується в інтер'єр ванних кімнат невеликих розмірів, відрізняється сучасним дизайном, а головне - доступна для споживача з будь-яким рівнем доходів.

По-перше, весь модельний ряд відрізняється не тільки привабливим зовнішнім виглядом, але і ергономічністю, зручністю інсталяції, функціональністю і простотою у догляді. А це - невід'ємна характеристика якісної кераміки.

По-друге, вся санхкераміка «Будфарфор» відливається з порцелянової маси за унікальною рецептурою, з використанням екологічно чистої сировини. Такий фарфор має особливу міцність, бездоганно гладку поверхню і низьку пористість, тому він більш стійкий до забруднень та механічних пошкоджень.

По-третє, рівна і гладка поверхня кераміки дозволяє легко підтримувати сантехніку «Коломбо» в бездоганній чистоті. Оптимальна товщина глазурі забезпечує білизну виробів впродовж тривалого терміну експлуатації. Висока стійкість до хімічного впливу кислот, лугів та водопровідної води - відмінні якості санітарної кераміки ТМ «Коломбо». Тому для догляду за нею можна використовувати рідкі та абразивні миючі, чистячі та дезінфікуючі засоби - вони не заподіють шкоди поверхні.