Grohe

Grohe - найстаріша європейська компанія, відома всьому світу не тільки як виробник високоякісного сантехнічного обладнання, але і як законодавець мод у всьому, що стосується використання води. Фрідріх Грое заснував імперію Grohe ще в 1936 році, з тих пір принципи, на яких була заснована компанія, витримали перевірку часом, а продукція Grohe була і залишається бажаною в будь-якій ванній кімнаті або кухні.
Гідності сантехніки Grohe переоцінити складно, адже з самого початку роботи компанія Grohe дбала про людей, їх комфорт і безпеку. Зручність і довговічність сантехніки Grohe не раз підтверджувалися результатами незалежних експертиз та випробувань. Фактично, сантехніка Grohe сьогодні є еталоном якості. Адже купити Grohe, означає придбання не просто престижною сантехніки Grohe, але й одержання гарантії комфортної експлуатації без необхідності технічного обслуговування протягом усього терміну її служби.
Зайве говорити, що сантехніка Grohe екологічна і безпечна. З самого початку компанія Grohe передбачала системи, що запобігають опіки та ін. Сьогодні можна купити Grohe з абсолютно неймовірними опціями терморегулювання і термостатування, завдяки яким користуватися обладнанням Grohe може навіть дитина.
Поряд з високою технологічністю в Grohe надають величезного значення та естетиці. Не випадково продукція Grohe удостоєна численних престижних нагород саме за заслуги в дизайні. Ідеальне поєднання функціональності, надійності, якості та стилю є основоположними всесвітньо відомої фірми.
«Отримуй задоволення від води» - ось девіз компанії Grohe, і разом з нею, на протязі ось вже семи з гаком десятиліть, задоволення отримують десятки мільйонів людей планети.
Висока популярність змішувачів Grohe пояснюється не тільки бездоганним дизайном і ергономікою, але і дивовижною довговічністю, а також тим, що змішувачі Grohe практично не потребують обслуговування протягом усього їхнього життя. Застосування в картриджах змішувачів Grohe корундових дисків та унікальних полімерних мастил робить їх якщо не вічними, то, принаймні, неймовірно довговічними. Розроблені технологами Grohe картриджі мають розвинену систему мікропор, всмоктують мастило подібно до губки, що гарантує надійне функціонування змішувачів для раковини Grohe упродовж багатьох років.
Змішувачі Grohe для ванної вражають своїм дизайном і дивовижними інноваційними новинками, що роблять пошук відповідного змішувача Grohe заняттям приємним і захоплюючим. Мінімалізм і витонченість ліній, які дизайнери Grohe органічно поєднують з вишуканістю класицизму і ультрасучасними технологіями сьогоднішнього дня, роблять все, що дарує Grohe, недосяжним для конкурентів.
Особливо цінують змішувачі Grohe для кухні професійні кухарі, які на практиці випробували неймовірну надійність цього різновиду сантехнічного обладнання від Grohe. Цікавий факт, але на своїх заводах Grohe розробив унікальну технологію, при якій кожен виріб піддається випробуванням, рівносильним 10-річної безперервної його експлуатації в побутових умовах. Саме завдяки такому жорсткому контролю купити змішувач Grohe фактично означає ніколи не мати навіть найменших проблем, пов'язаних з його експлуатацією. Втім, багато хто воліє купити змішувач Grohe ще й за максимальну функціональність у поєднанні з прекрасною обробкою, яка ніколи не потьмяніє. При цьому встановлені Grohe ціни економічно виправдані, а за співвідношенням ціна / якість компанія Grohe і тут залишається безперечним лідером.
Як і вся продукція цієї компанії, душі Grohe - поєднання інноваційних технологій з максимальним комфортом. «Родзинкою» душових Grohe є унікальна
головка Grohe Rainshower, що гарантує своєму щасливому володареві справжній тропічний дощ, а багатофункціональні системи розподілу води в душах Grohe забезпечать масаж, що дарує здоров'я і гарний настрій.