Hansgrohe

Компанію Hansgrohe заснував в 1901 році Ханс Грое. Hansgrohe виробляє і випускає продукцію під трьома всесвітньо відомими брендами: Hansgrohe - інноваційні продукти для ванної кімнати та кухні, в тому числі змішувачі, душі, системи зливу та аксесуари. Axor - дизайнерські колекції змішувачів і аксесуарів для ексклюзивної ванної кімнати. Pharo - wellness-системи для індивідуальної ванній, включаючи душові панелі і системи, душові та парові кабіни, гідромасажні ванни.

Протягом своєї 108-річної історії компанія Hansgrohe, головний офіс якої знаходиться Шильтахе, заслужила репутацію провідного новатора у сфері технологій та дизайну сантехніки. Фабрика Hansgrohe створює оригінальну продукцію, яка робить ванну кімнату більш зручною, функціональною і естетичною. У 2007 році, завдяки відомим брендам Axor, Hansgrohe, Pharo і Pontos, загальна сума продажів компанії склав близько 661 мільйонів євро, що на 16 відсотків більше порівняно з попереднім роком (у 2006 році - 569 млн євро). Компанія також створює робочі місця як у Німеччині, так і за кордоном.

Виробництва Hansgrohe на сьогоднішній день працюють у всьому світі у складі понад 3200 співробітників, дві третини з яких працюють у Німеччині. Компанія, яка приймає жорсткі заходи в боротьбі з піратством і плагіатом, виробляє свою продукцію на п'яти заводах у Німеччині (шостий завод в Оффенбурзі знаходиться на ремонті), у Франції, Нідерландах, США та Китаї.

Протягом всієї історії день за днем фахівці компанії вдосконалюють продукцію. У каталозі інноваційної продукції можна знайти все від душових до гарнітури для кухні та ванних кімнат. Своїм успіхом Hansgrohe зобов'язана трьом основним принципам: акуратність, педантичність і неперевершену майстерність. Численні інноваційні знахідки фахівців задають стандарти якості для всієї галузі.

Вже більше століття компанія, управління якою всі також знаходиться в руках однієї сім'ї, є законодавцем в світі сучасних, високотехнологічних дизайнерських ванних кімнат. Компанія Hansgrohe стала однією зі світових лідерів в області виробництва сантехніки.