Kludi

Історія KLUDI почалася в 1926 році в Німецькому місті Menden. За 88 років свого існування, приватна компанія перетворилася на процвітаючу міжнародну корпорацію з представництвами по всьому світу KLUDI GmbH & Со. Сьогодні - Kludi, провідний виробник і постачальник кухонних змішувачів, змішувачів для ванни і туалетної кімнати, аксесуарів а також сучасних меблів для ванної кімнати.

Не завжди ванна кімната сприймалася як особистий простір, в якому можна сховатися від зовнішнього відпочити душею і тілом порадувати себе ранковим бадьорить душем або розслабитися ввечері перед сном. Об'єднуючи передові технології і приголомшливий дизайн, KLUDI надасть все необхідне для створення сучасної ванної кімнати, душового спокою, Вашого неповторним -Особисті простору.

Асортимент KLUDI - змішувачі для кухні, змішувачі ванній, душові комплекти, штанги, системи зливу-переливу для ванн, душових піддонів і умивальників.

KLUDI - визнаний світовий лідер з виробництва кухонних змішувачів. Кухонния програма KLUDI - відрізняється сучасним продуманим дизайном, німецькою якістю, уважному ставленню до деталей.