RAK Ceramics

Завод RAK Ceramics знаходиться в Об'єднаних Арабських Еміратах, в найбільш розвиненому еміраті Рас Аль Кхейме.
Компанія RAK Ceramics почала випуск продукції в 1991 році, за останні 10 років завод досяг світового рівня і є одним з провідних виробників керамічних виробів у світі.
Географічні темпи зростання RAK Ceramics були настільки стрімкими, що в даний час його продукція доступна більш ніж в 135 країнах світу на всіх континентах, включаючи законодавців моди у сфері керамічної плитки - Італію та Іспанію. За рекордно короткий термін існування компанія вже налічує 10 заводів з виробництва керамічної плитки та 2 - з виробництва сантехніки. Потужність компанії RAK Ceramics зросла до виробництва 150 000 кв.м плитки і 7000 одиниць сантехніки на добу. Одночасно виготовляється до 100 видів керамограніта і керамічної плитки, понад 50 видів сантехніки, а також сходові щаблі й слабкі.
Заводи RAK Ceramics займають перше місце у світі з виробництва плитки і сьоме з виробництва сантехніки, що робить їх одним з найбільших мультинаціональних виробників обладнання для ванних кімнат.
Компанія RAK Ceramics виробляє унікальну за своїми властивостями і технічним характеристикам продукцію: антибактеріальну плитку і сантехніку з подібним покриттям, призначеними для приміщень зі строгими санітарними вимогами (фармацевтичне виробництво, лікарні, харчові заводи), а також проводиться люмінесцентна плитка, яка може бути використана в метро , ресторанах, нічних клубах, скрізь, де потрібно виділити об'єкти в темряві.
Матеріалом для сантехніки RAK Ceramics слугує санфарфор, що є великим плюсом. Cанфарфор має ряд незаперечних переваг: матеріал більш щільний, менш пористий і майже не поглинає воду. В якості сировини для санфарфора RAK Ceramics використовують більш якісні сорти глини, технологія випалу також змінюється.
Фарфор RAK Ceramiсs високогігіенічним, вогнетривкий, що не містить вільного заліза, вицвітають, кислотостойкий і щелочноупорний матеріал. Завод виробник дає 25 років гарантії на фарфор.
Безперервно розвиваючись, компанія RAK Ceramiсs активно впроваджує нові технології, використовуючи найдосконаліше обладнання та співпрацює з дизайнерами, відомими по всьому світу. Одним з розробників дизайну для сантехніки RAK Ceramiсs став всесвітньо відомий дизайнер Laurence Llewelyn-Bowen.
Змішувачі - це наступний щабель розвитку RAK Ceramics як комплексної компанії на світовому ринку сантехнічних виробів. Виробничі потужності становить 1500 змішувачів в день.
Всі серії змішувачів RAK Ceramics покриваються нікелем і хромом, товщина покриття становить 13,33 мікрон (13 - нікель, 0,33 хром).
Висока якість і великий асортимент марки RAK Ceramics знають у всьому світі.
RAK Ceramics - національний бренд ОАЕ, що говорить про якість цих виробів.