Roca

У 1917 р Хосе і Матіаз Рока відкрили першу в Іспанії компанію з виготовлення та продажу чавунних казанів і радіаторів Roca Radiarores, SA На сьогоднішній день корпорація представлена в 135 країнах світу і має 71 завод, а її штат налічує більше 20 000 працівників. Вона єдина в світі виробляє всі види ванн: чавунні, акрилові і сталеві.

Іспанська сантехніка Roca: красиво і надійно

У співпраці з дизайнерами світового масштабу створені ексклюзивні колекції. Активний розвиток технологій спричинило відкриття в 1960 р відділення R & D Department, зайнявся дослідженнями, розробками та оперативним визначенням потреб ринку. Якість продукції Roca Group це поєднання ергономічності, безпеки, екологічності та художнього смаку творців. В розробках відсіваються небезпечні та шкідливі компоненти, а при проектуванні ванн приділяється найбільша увага безпеки есплуатаціі.

В світі сантехніки є дуже багато компаній, які продають схожі товари. Але насправді всі вони відрізняються індивідуальними методами підходу до роботи, моделюванню, створенню колекцій. Це стосується і фірми Roca, яка цікава своїм стрімким розвитком і розширенням продукції.

З часу заснування в 1917 році, компанія Roca, купити товари якої ви можете у нас, розширила свою роботу і відкрила кілька додаткових заводів, завдяки чому від компанії Roca купити можна не тільки різні предмети санітарної техніки, а й ванни, унітази, біде, умивальники та багато іншого.