Ювента

Товариство з обмеженою відповідальністю "Ювента" (ТОВ "Ювента") було створено в 2000 році. З моменту заснування і донині компанію очолює генеральний директор Чиж Григорій Іванович.

Метою створення компанії «Ювента» стало забезпечення широкого кола споживачів необхідним асортиментом меблів для ванних кімнат високої якості, пропонуючи при цьому широкий вибір сервісних послуг і найбільш вигідні схеми оплати.

За короткий період часу ТОВ «Ювента» вдалося налагодити партнерські відносини з основними компаніями - споживачами, підприємствами України та ближнього зарубіжжя.

Вироби компанії «Ювента» - це найякісніші  меблі для ванних кімнат від українського виробника.

Європейські технології виготовлення та цікаві дизайнерські ідеї є запорукою якісних меблів, що допомагають створювати яскравий та неповторний інтер’єр  ванної кімнати у Вашому домі. Крім стильової оригінальності, продукція ТМ «Ювента» створює атмосферу затишку, комфорту, що посилюється функціональністю і практичністю виробів. Якість матеріалів та спеціального покриття меблів надовго забезпечують естетичний вигляд, міцність і надійність.

Продукція ТМ «Ювента» допоможе Вам облаштувати ванну кімнату на свій смак, підібравши меблі потрібного кольору, найвдалішої форми та стилю, що Вам імпонує. Наш принцип: жодних компромісів – тільки те, що необхідно саме Вам!

Залежно від розміру Вашої ванної кімнати компанія «Ювента» пропонує різні варіанти комплектації меблів. Для компактних приміщень ідеально підходять функціональні меблі базового рівня, а для більш просторих ванних кімнат ми рекомендуємо серії меблів категорій «Престиж» та «Преміум».

Компанія «Ювента» понад 10 років є одним із лідерів на меблевому ринку України. Запорукою довіри клієнтів є використання екологічно чистої сировини, широкий вибір продукції різної конструкції та кольорової гами, вчасні  поставки меблів .

Офіційні представництва компанії «Ювента»  знаходяться  в  Україні  (Дніпропетровськ, Київ, Суми, Івано-Франківськ), а також  у Німеччині (Дюссельдорф).  Мережа дистриб’юторів  охоплює  Білорусь, Грузію, Казахстан, Молдову, Росію, Киргизстан, Вірменію.

Компанія «Ювента» завжди залишається вірною високим стандартам якості продукції.