Ґрунтовка та КЛЕЇ ДЛЯ ПЛИТКИ

Перед початком укладання плитки необхідно ретельно розпланувати її розташування, потім приготувати розчин. Суху суміш потрібно поступово висипати в ємкість з відповідною кількістю чистої холодної води і перемішувати за допомогою мішалки на низьких обертах до отримання однорідної маси. Потім залишити приблизно на 5 хвилин і знову все перемішати. Клейовий розчин необхідно наносити на основу сталевою теркою товстим шаром, потім проводити по ній зубчастим краєм під кутом 45-60˚ до поверхні. Розмір поверхні, покритої розчином, повинна відповідати можливості укладання плитки, щоб після нанесення клею на стіну не було перевищено «Час укладання плитки після нанесення плитки на поверхню». Нанесений розчин можна контролювати дотиком пальця – якщо він до нього вже не прилипає, час перевищений, і такий розчин потрібно видалити з поверхні і нанести новий.
 
 
Ґрунтовка TIEFGRUND LMF 301
Грунтовка на основі водної дисперсії акрилової смоли, не містить розчинників. обмежує і вирівнює поглинаючу здатність поверхні, зміцнює пилоутворювальними підстави. Збільшує адгезію і полегшує нанесення малярських покриттів або клейових розчинів. Стійка до омилення, а також до впливу атмосферних чинників. Глибокого проникнення. Для внутрішніх і зовнішніх робіт.
Клей MULTI 102
Суміш призначена для приклеювання керамічної плитки на стіни і підлоги з всмоктуючою> 3% (глазурована і теракотова плитка) до міцних, недеформівних, поверхонь з сильною адгезією всередині приміщень, а в разі застосування морозостійкої плитки - зовні приміщень в місцях, не піддаються значних деформацій облицювання внаслідок перепадів температур.
Клей GRES MULTI 105
Розчин призначений для приклеювання настінної і підлогової керамічної плитки з всмоктуючою здатністю <0,5% (насамперед фарфорового керамограніта), як до стабільних, так і схильних деформуючих основ, з хорошою і низькою адгезією, всередині, а у разі застосування морозостійкої плитки - зовні приміщень, у тому числі на терасах і балконах (з нахилом> 2%). Може також використовуватися для приклеювання інших видів плиток (глазурованої плитки, теракоти, клінкеру).
Клей ELASTI MULTI SPECJAL 104
Суміш призначена для приклеювання всіх видів керамічної плитки на стіни і підлогу (глазурованої, теракотової, клінкерної, керамогранітної) у тому числі плитки великого формату як до міцних основ, так і до таких, які схильні до деформації, з сильною і слабкою адгезією, всередині приміщень і при використанні морозостійкої плитки зовні, у тому числі на терасах і балконах (з нахилом > 2%). Може використовуватися для кріплення плитки з натурального каменю (за винятком мармуру) після перевірки на зміну кольору при контакті з сумішю.
Клей NATURSTEIN-KLEBER 108
Суміш призначена для приклеювання плитки і каліброваних плит з натурального каменю (мармуру, вапняку, пісковика, граніту тощо) як до міцного так і до деформуючих основ з хорошою і низькою адгезією, всередині і зовні будинків, у тому числі і на терасах і балконах (з нахилом 2%) Крім того, може використовуватися для кріплення всіх видів керамічної плитки (глазурованої, теракотової, клінкерної, керамогранитной) і плитки великого формату