Клеї для плитки

Будь-яка обробна робота починається з підготовки поверхні, на якій буде проводитись. Щоб плитка лежала правильно і красиво, нам потрібно буде вирівняти стіни. Для цього ми спочатку прибираємо зі стін залишки плитки, фарби і штукатурки, яка погано тримається. Потім визначаємо, який у нас ухил стіни. Якщо перепад великий, то варто вирівняти стіну за допомогою штукатурення цементним розчином, на ньому плитка буде краще триматися. Для цього ставимо за рівнем маяки і штукатуримо. Після повного висихання штукатурки, перед укладанням плитки потрібно обов'язково прогрунтувати спеціальною зміцнювальною ґрунтовкою один або два рази. Ось тепер ваша стіна готова для подальшої роботи.

СМ 11
Клей призначений для кріплення керамічних плиток. Ceresit СМ 11 застосовується для установки облицювальної плитки на стіну і підлогу, при внутрішніх і зовнішніх роботах (включаючи приміщення з постійною вологістю).
CM 117
Універсальний клей для будь-яких видів плитки призначений в основному для укладання плитки яка має низьке поглинання вологи (природний і литий камінь, скло). Ефективний і для звичайної керамічної плитки.
CM 17
Еластичний клей для кріплення будь-яких видів плитки (кераміка, природний скло і т. Д.) При зовнішніх і внутрішніх роботах, на деформуються поверхні (гіпсокартонні плити, тераси, балкони, басейн, підлога з підігрівом).