Atlas Concorde

Історія фабрики почалася в 1969 році в італійському місті Спеццано ді Фьорано. Саме там було створено підприємство під назвою Ceramica Concorde, що спеціалізується на виготовленні напівфабрикатів для керамічної плитки.В 1981 році, на базі Ceramica Concorde виникла компанія Ceramiche Atlas Concorde, яка стала першою в окрузі Сассуоло, виготовляти плитку для підлоги з білої глини одинарного випалу. В 1988 році фабрика запустила лінію з виробництва керамічного граніту. В 1996 році керівництво компанії прийняло рішення запустити програму оновлення виробничого обладнання. Завдяки цьому, сьогодні потужності Atlas Concorde є одними з найбільших в Італії, і складають 13 млн.кв.м плитки на рік.

Можна сміливо сказати, що колекції Atlas Concorde, визначають тенденції стилю і є шедеврами сучасного оформлювального мистецтва. Кожна серія фабрики - результат ретельних досліджень. В результаті вироби відрізняються бездоганним зовнішнім виглядом і якістю, і стають законодавцями нових стилів у керамічній моді. Atlas Concorde пропонує своїм клієнтам величезний вибір якісної продукції на найвимогливіший смак.  

Компанією Atlas Concorde застосовуються інноваційні технології виробництва керамічної плитки. Матеріали, що використовуються в роботі, проходять ретельний відбір, технологічний процес повністю автоматизований і завжди контролюється. Для декорування використовується високоточне обладнання, що забезпечує акуратні результати.
Atlas Concorde - одне з перших підприємств, які отримали сертифікат Євросоюзу Ecolabel. Знак підтверджує екологічну безпеку продукції. Але головним сертифікатом, який засвідчує якість, є UNI EN ISO 9001.