Peronda

Популярна в широких колах торгова марка Peronda Ceramicas SA, спочатку існувала під назвою Періс у Cia, була створена в 1951-му році, свою сьогоднішню назву фірма отримала в 1969-му році після глобальної перебудови заводу, модернізації ліній і великомасштабного розширення підприємства. Сьогодні це лідер виробничих потужностей у сфері керамічний промисловості, міцно закріпився на ринку Іспанії і світового рівня.

Самовіддана праця усіх від малого до великого співробітників заводу Peronda, чітке дотримання розставленим пріоритетам в роботі дають безсумнівний результат - фабрика міцно тримається в числі лідерів керамічної промисловості.

250000 м2 - саме стільки налічує загальна площа виробничих потужностей заводу, в добу тут випускається більше 25 000 м2 керамічного покриття.

Рясні і регулярні інвестиції, вкладені у виробництво створюють всі умови для того, що б процес був екологічно безпечним, а сам матеріал володів понад високу міцність і зносостійкість. Такі характеристики дозволяють з успіхом використовувати кераміку Peronda не тільки всередині житлових приміщень, але і в офісах, місцях громадського харчування елітного класу, а також - для зовнішнього облицювання стін.

Крім підлоги та стін кераміки фабрика виробляє і успішно реалізує також мозаїку, безліч варіантів декорів, кахлю і керамограніту.

Завдяки природним властивостям, вигідно відрізняє глину в провінції Кастельон (де знаходиться сама фабрика), продукція виходить надзвичайно міцною і стійкою до механічних і хімічних факторів впливу.

Фахівці заводу, модернизирующие лінії виробництва, стали авторами абсолютно унікальною технологією, яка дозволяє створювати глазурований полірований керамограніт.

Завдяки повній автоматизації виробництва підсумкова вартість абсолютно унікального за своїми властивостями продукту, виходить незрівнянно низькою.

Фабрика Peronda знаходить вигідне поєднання лояльної цінової політики, екологічно безпечного виробництва, великого асортименту продукції, її незрівнянного якості і високого рівня сервісного обслуговування своїх клієнтів.

Таким чином, зупиняючи свій вибір на плитці від іспанського виробника Peronda ви ненав'язливо і витончено вирішуєте безліч завдань: створення унікального і з естетики і за якістю інтер'єру за дуже приємною ціною.