Акрилові ванни

Акрил - це негорюча каучукоподібна речовина, стійка до побутової хімії, до світла й корозії. Пластичність акрилового аркуша під впливом високих температур дозволяє створити з нього ванни різних форм і дизайну. Але варто враховувати той факт, що чим краще гнеться вихідний матеріал, тим гірше його якість, тому на виготовлення ванни незвичайної форми йде не найкращий акрил.
Обмазка шаром эпоксидной смоли називається армуванням і необхідна ванні для збереження міцності виробу. Чим більше шарів армування наноситься на акрилову ванну, тим краще. Визначити кількість таких шарів на ванною можна просто постукавши по ній: якщо звук глухий, значить армування гарне.
Акрилові ванни дуже міцні, їх швидко, легко й без особливих витрат ремонтувати, а спеціальні набори для ремонту акрилових поверхонь продаються у всіх магазинах сантехніки.
Ванни з акрилу довговічні, стійкі до стирання, мають відмінну звуко- і теплоізоляцію, характеризируются величезною розмаїтістю дизайну ванн й їхньої колірної гами. Головна особливість таких ванн - це безмежний вибір форм, якому можна реалізувати завдяки пластичності акрилу: круглі, овальні, квадратні, прямокутні, трикутні, пятиугольные, шестикутні, у формі еліпса, чаші, серця, з поглибленнями для ліктів, плечей, з піднесенням під голову - вообщем, з акрилу виготовляють будь-які форми з урахуванням анатомії людського тіла. Така ванна впишеться в приміщення будь-якої нестандартної геометричної форми.
У середині 90-х ХХ століття вперше в елітних салонах з'явилися акрилові ванни з установленой гідромасажною системою. Це було подією, що шокує: покупці приходили в магазини сантехніки просто лише для того, щоб подивитися на цю "диво-технологію", що кардинально змінила звичне сприйняття ванни й через деякий час стала незамінною частиною побуту.
Акрилова ванна гарна також тим, що її легко монтувати, і також вона не проводить електричний струм. У системах гідромасажу акрилових ванн для повної безпеки убудований спеціальний блок "система захисту життя". У випадку якщо все-таки погроза для життя людини виникне, "система захисту життя" спрацьовує й відключає струм. Акрил, плюс до всьому, не забирає тепло води й зберігає її температуру. Це пов'язане з тим, що дно акрилової ванни покрито сіткою смол, що і сприяє збереженню тепла.
Акрилову ванну практично неможливо подряпати, її поверхня довго зберігає свій первісний вид, головне - правильний догляд за нею.
Метакрилат - подібний до акрилу матеріал, що володіє антиковзним ефектом. Матеріал дуже міцний і приємний на дотик.
Кварил - суміш кварцу й акрилу. Цей матеріал з'явився на ринку досить недавно й зацікавив багатьох покупців, чого, у принципі, і коштувало очікувати. Адже квариловые ванни дуже міцні, але важче акрилових, і легше чавунних. Дизайн таких ванн характерний своїми чіткими лініями, що дуже важливо в тих випадках, коли ванна обкладається керамічною плиткою.