Про компанію

КерамбудТМ розпочав свою діяльність в липні 2000-го року і з того часу займає одне з перших місць на західноукраїнському будівельному ринку керамічної плитки, сантехніки та будівельних матеріалів. Чотири великі виставкові зали магазину, загальною площею 2000 м.кв., дозволяють представити найширший вибір керамічної плитки та сантехніки вітчизняних та імпортних виробників. Склади, загальною площею 10 000 м. кв., знаходяться на території поруч з магазином, та забезпечують наявність і зручність отримання придбаного товару.

КерамбудТМ є імпортером керамічної плитки всесвітньо відомих виробників, таких як «Peronda», «Aparici» , «Porsixti», «Mainzu», «Monopole», «Ceramica Gomez» (Іспанія), «Grestejo» (Португалія), «Tuscania», «Аtlas concorde», (Італія). Дилером та дистриб’ютором українських фабрик «Golden Tile», «Zeus Ceramica», «ATEM», «Inter Cerama», «Rovese group» (Церсаніт-Опочно) та виробників сантехніки, таких як: «RAVAK» (Чехія), «COLOMBO» (Україна); «КOLO» (Польща); будівельних сумішей «Мапей» (Італія), «Kreisel» (Німеччнина). Крім того, у Керамбуді ви маєте можливість замовлення ексклюзивного товару за каталогами, що дозволяє задовольнити найвибагливіші смаки клієнтів.

При покупці плитки Ви завжди зможете отримати дизайн в подарунок і скористатися послугами дизайнера, який працює в магазині. Для розробки високохудожнього дизайну і планування працюють професійні дизайн студії.

У КерамбудТМ багато років працює гуртовий відділ, який запрошує до співпраці регіональних дистриб’юторів та будівельні організації на дуже вигідних умовах.

Завдяки широті асортименту, високій якості продукції та індивідуальному підходу до кожного покупця КерамбудТМ має можливість запропонувати товар, який підійде саме Вам!