Чавунна ванна

Насамперед, хотілося б відзначити, що якість виробів із чавуну завжди бути й залишається високим. Чавун - міцний довговічний теплотривкий матеріал, що не підданий корозії. Більшість чавунних ванн, що продаються в наших магазинах, місцевого виробництва, тому як по виробництву чавуну ми завжди були поперед усіх. Але якщо Ви віддаєте перевагу виробу з більше сучасним дизайном, то варто звернути увагу на ванни іноземних виробників, які відбили всі останні тенденції в моді, дизайні й у технології виготовлення: вони мають комфортні й ергономічні форми, оснащені всіма видами гідромасажу, а емальоване покриття робить їх елегантними й гарними.
Основне виробництво ванн із чавуну зосереджено в країнах СНД, а також США, Франції, Іспанії, Португалії й Туреччині. Процес їхнього створення досить тривалий і трудомісткий. Спочатку у форми заливається чавунний розплав, виливок шліфується, очищається, перевіряється на наявність дефектів поверхні, а потім покривається емалевою масою. Завершується процес випалом у спеціальній печі при температурі більше тисячі градусів. Ретельному контролю піддається й склад сплаву, і пісок для формування. Кожен виробник має свою технологію виливка під вакуумом. На заводах виробників використається сама прогресивна технологія, а сировина проходить строгий відбір. Емаль, застосовувана виробниками, - особлива, наноситься в кілька шарів: спочатку рідка, потім порошкова. Такі емалі випромінюють дивне сяйво, глибину кольори, вони міцні, а гладка фактура емалі схожа на шовк.
Якщо, роблячи ремонт у ванній кімнаті, Ви вирішили поміняти стару чавунну ванну на нову, варто врахувати, що така робота не з легенів. Вага ванни створює певні труднощі при її монтажі, але саме завдяки своїй масивності й вазі, ванна із чавуну не піддана вібрації, оскільки такий матеріал має властивість поглинати будь-які звуки, а також вона міцна, надійна, прослужить Вам довгі роки, дбайливо зберігаючи для Вас тепло води.
На протяг багатьох лет неодноразово, але безрезультатно, відбувалися спроби зрушити чавунну ванну з п'єдесталу... Поки у вісімдесяті роки ХХ століття не з'явилися аналоги з акрилу, які характерні своїми безмежними можливостями в мінливості форм, розмірів і дизайну.