Цікаві факти про плитку

1. Цеглу, а пізніше і плитку, виготовляли з глини, висушеної за допомогою сонця.

2. Китайська глазур була винайдена під час правління династії Шан- Інь (1523-1028 до н.е.).

3. Колись давно плитка робилася вручну.

4. Вона обробляється при високій температурі в певній стадії під час її виробництва. У керамічної промисловості - це термічна обробка, як правило, звана "випалюванням" в печах. Температури, використовувані в випалюванні керамічних виробів колеблються в діапазоні від, приблизно, 1100 градусів до 3200 градусів за Цельсієм, але вона може, також, досягати 4200 градусів в печах спеціального типу.

5. Кераміка визначається, як продукт, виготовлений з неорганічних матеріалів, що мають неметалічні властивості.

6. Слово «кераміка» походить від грецького слова "Keramos". Це грецьке слово має відношення до старих слів санскритського кореня, що означає «спалити», «обпалити».

7. Мармур, граніт, сланець, вапняк і кварц (з яких, власне, і складається керамічна плитка) - є натуральними продуктами, створеними матір'ю-природою.

8. Керамічна плитка збільшує цінність (вартість) Вашого житла.

9. Керамічний граніт можна використовувати як в приміщеннях , так і під відкритим небом: він відрізняється природною нековзною поверхнею та може в будь-якому місці - у житловій та комерційній зоні, на стінах, дахах, в душових кабінах , навколо басейнів.

10. Керамічні вироби не вбирають вологу, не поглинають пар, запах або дим.

11. Керамічний граніт є найміцнішим з усіх видів плитки.

12. Стилі та напрямки в світі керамічної плитки змінюються кожні кілька місяців , так само, як робить це мода в одязі або, скажімо, взуття. При покупці керамічної плитки завжди переконайтеся, що у Вас є запас (зайва плитка) і намагайтеся зберегти його. Ваша колекція може не бути доступна вже через кілька місяців, не кажучи про роки, а Ви ніколи не здогадаєтесь, коли сама зможе знадобитися одна з плиток.