Сталеві ванни

Сталеві ванни з'явилися на початку XX століття. Тоді вони збиралися з декількох сегментів, які зварювали між собою. І тільки лише наприкінці тридцятих років за допомогою преса в 500 тонн зробили першу сталеву ванну із цільного аркуша.
Головна перевага сталевої ванни - це її висока тепло- і звукоізоляція. Щоб одержати гарну звукоізоляцію, на зовнішню сторону дна сталевої ванни наклеюють спеціальні прокладки, і вкладають її в резервуар.
Сталь - дуже пластичний матеріал, і у зв'язку із цим дизайн таких ванн буває досить різноманітний. Товщина стінок повинна бути не менш 3,5 див, тому що від цього залежить міцність ванни. Чим толще стінки сталевої ванни, тим вона прочнее. Така ванна не деформується й не прогнеться.
Сьогодні сталеві ванни виготовляються за допомогою пресів в 1000 тонн. Якщо не бачити нижню неемальовану частину сталевої ванни, то її досить складно відрізнити від чавунної емальованої ванни.
Існують два способи емалювання сталевої ванни.
Перший. На попередньо підготовлену внутрішню поверхню ванни напыляется сухий порошок, після чого неї обпалюють.
Другий. У спеціальній камері здійснюється електростатичне малирование, а після - випалювання. Таке покриття виходить більше тонким і міцним, воно залишається рівним і гладким протягом усього часу, не гублячи своєї первозданної білизни й блиску.